Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ 5 meter wide roll artificial grass ] eşleşme 12 Ürünler.
1 2 metre suni çim üretim makinesi Üretim Hattı Geri Tutkal Kaplama Kurutma
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| uzunluk: | 4m |
| Malzeme: | metal, plastik, haddeleme |
Sentetik Suni Çim Kendinden Yapışkanlı Birleştirme Bandı ve Yapıştırıcı 150mm Kaymaz
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 15cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |
PE 45MM 40mm 42mm Spor Suni Çim S Kıvırcık 3 Renkli İplik
| renk: | Üç renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Kök Anti UV ile 3m X 3m 20 X 20 30m2 Spor Suni Çim 8800d S Şekli
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Havuz Alanı Çevresinde 5m X 3m Elmas Spor Suni Çim 5mtr Geniş Monofilament
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Dikey Peyzaj Suni Çim 3m Geniş Rulo 4m X 5m W Şekil 3 Renk Tarla Yeşili
| İplik Şekli: | W şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
40mm Suni Çim Çim 5m Geniş 4 Renk 6 Düz 8 Kıvırcık Yeşil Kuşak Dikey Bahçe İçin Duvar Tabanı
| İplik Şekli: | c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
Suni Sentetik Çim 25mm 3m Geniş Zeytin Yeşili Düz İplik Krem Sarı 8800d
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 160sticthches |
1m Geniş 40mm Sentetik Çim Rulo Yeşil Kıvırcık İplik Avender Çiçek Rengi
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |

