Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 20 Ürünler.
Çok işlevli suni çim rulo golf çim, yüksek yoğunluklu, 5000D, açık yeşil
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 280 dikiş |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Siver |
| Uygulama: | yapay çim için dikiş bandı |
Sentetik Suni Çim Kendinden Yapışkanlı Birleştirme Bandı ve Yapıştırıcı 150mm Kaymaz
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 15cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |
Çim Suni Çim Yapıştırıcı Tutkal Suni Çimi Betona Yapıştırmak İçin
| renk: | Yeşil |
|---|---|
| Ana Hammadde: | Poliüretan |
| ağırlık: | 10kgs + 1kgs |
Banyo Süper Yumuşak Yıkanabilir Suni Çim Pet Mat 60x46cm 443g
| Materia: | plastik |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| ağırlık: | 443g |
Çift Taraflı Çim Bandı Sahte Çim Birleştirme Bandı Dikiş Suni Çim
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| Uygulama: | yapay çim için dikiş bandı |
Çift Taraflı Suni Çim Yapıştırıcı Bant Sigara Dokuma Kumaş Esaslı Sütlü Beyaz Yayın Kağıdı
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 5cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |
20mm Yüzme Havuzu Hokey Suni Çim Üç Karışık Renk Kıvırcık Tate İpliği
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
1m Geniş 40mm Sentetik Çim Rulo Yeşil Kıvırcık İplik Avender Çiçek Rengi
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/16 |
| dikiş: | 340/m |

