Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass for indoor use ] eşleşme 23 Ürünler.
5 Metre 2x2 3x3m Peyzaj Suni Çim Ve Peyzaj Dekorasyonu İç Mekan M şekli
| İplik Şekli: | M |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
30mm Düz Suni Çim Pet Mat Sahte Çim Yavru Pedleri 3 Renk 160 Dikiş
| Yükseklik: | 30mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 160 |
Anaokulu, ilkokul, ortaokul, yeşil renkli çim için PE malzeme çim çok fonksiyonlu çim
| renk: | açık koyu |
|---|---|
| Yükseklik: | 25mm |
| Ölçer: | 3/8 veya değişir |
Gerçekçi Görünümlü Peyzaj Suni Çim 2 3 4 Metre Geniş C Tipi 4 Renk
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 + 8 |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Manuel Suni Çim Aletleri Daire Sentetik Çim Kesici
| renk: | KIRMIZI SARI, KIRMIZI |
|---|---|
| Uygulama: | daire kesimi |
| Malzeme: | ÇELİK |
Açık Dikey Bahçe Yapay Yeşil Paneller Yapay Bitki Duvar Panelleri
| ad: | yapay bitkiler |
|---|---|
| Standart: | 40 * 60cm 50 * 50cm |
| Malzeme: | PE, plastik ağ |
40mm Suni Çim Çim 5m Geniş 4 Renk 6 Düz 8 Kıvırcık Yeşil Kuşak Dikey Bahçe İçin Duvar Tabanı
| İplik Şekli: | c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
Lahana Karışık Yapay Yeşil Paneller Dış Mekan Yapay Duvar Panelleri Yeşillik Çit Panelleri
| ad: | yapay bitkiler |
|---|---|
| Standart: | Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | PE, plastik ağ |
Sahte Yeşillik Gizlilik Çit Yapay Duvar Pembe ve Yeşil Yapraklar İçin Mat Yapraklar
| ad: | yapay bitkiler |
|---|---|
| Standart: | Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | PE, plastik ağ |
Bitmiş Suni Çim İçin Yüksek Hızlı çim Sarıcı Haddeleme Makinesi
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| avantaj: | Yüksek verimlilik |

