Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass for indoor use ] eşleşme 23 Ürünler.
Futbol Sahası Okulu Yosun Yeşil Sap Yeşil İçin 50mm 4m Suni Çim
| renk: | yosun yeşili ve sop yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Golf Koyarak Yeşil Sentetik Golf Çim için 15mm Peyzaj Suni Çim
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
S şeklinde dört renk suni çim 30mm açık yeşil, krem sarı, 12500dtex (kdk iplik), 6 düz + 8 kıvırcık.
| İplik Şekli: | S |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (KDK) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
futbol için suni çim C şekli 50mm schoole futbol sahası, suni çim
| renk: | koyu / açık yeşil |
|---|---|
| Yükseklik: | 40mm 50mm 60mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
6600Dtex 4 ton 30mm 18900density suni çim oyun alanı açık, kapalı halı ve okul oyun alanı için.
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 + 8 |
| ölçü: | 3/8 5/8 5/32 |
Ev Bahçe Sahte Çim için 16m2 25m2 Suni Çim 4 Renk C Şekli Doldurulmamış
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
yapay bahçe çimi dış dekorasyon için doğal renk suni çim
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Basketbol Takımı Logosu Dekorasyon Avrupa Kupası için 20mm Yükseklik Daire Suni Çim
| Yükseklik: | 20mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 220 / m |
Oyun Alanı İçin Elmas 10x10 1 Metre Kare Suni Çim İki Renk 8500 dtex
| İplik Şekli: | Kök |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
6 Metre Geniş Golf Kapı Topu Kıvırcık 15mm PE Kıvırcık İçin Suni Çim Çim Çimen Koyarak
| renk: | golf çimen |
|---|---|
| Yükseklik: | 15mm |
| Ölçer: | 16/03 |

