Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ synthetic playground turf ] eşleşme 26 Ürünler.
peyzaj suni çim, oyun alanı eğlence alanı, kıvırcık iplik ile geniş ağ iplik. 2 renk, alan yeşili
| İplik Şekli: | omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
6x8 4x3 Spor Suni Çim Ve Çim Düz İplik Ordu Yeşili 5 8 "9450 Yoğunluk
| renk: | masmavi yeşil + sap yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
9450d 50mm Fifa Sahte Çim Futbol Sahası Yeşil Renk
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |
Bahçe Çim Stem için PE Monofilament Suni Çim 10ft X 10ft 30mm
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
10mm Yüksek Yoğunluklu Boş Zaman Çim Suni Çim Halıları 6600d Tate İpliği
| Yüksek: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 dikiş / m |
Sentetik çim, bahçecilik için ture çim net şekli suni çim ile işbirliği yaptı
| Spor: | peyzaj, bahçe, Diğer |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, 4 ton, alan yeşili/elma yeşili/beyaz/kırmızı, Yeşil/Özelleştirilmiş, iki renkli |
| kazık yüksekliği: | 35mm,40mm,20~50mm,20mm~60mm,7-60mm veya özelleştirilmiş |
geri dönüştürülebilir sentetik çim bahçe duvar dekorasyonu için ture çim net şekli suni çim ile işbirliği yaptı
| Spor: | peyzaj, bahçe, Diğer |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, 4 ton, alan yeşili/elma yeşili/beyaz/kırmızı, Yeşil/Özelleştirilmiş, iki renkli |
| ölçer: | skrobik |
6mm 7mm 8mm Suni Çim 1x4m 3m X 3m 3m X 5m Çit 6600d için SBR Yok
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 220 dikiş / m |
yapay bahçe çimi dış dekorasyon için doğal renk suni çim
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
spor alanı suni çim ipliği Yapay Çim Sentetik Çim Halı İpliği Özelleştirilmiş Profesyonel İyi Fiyat
| Spor: | futbol ve futbol |
|---|---|
| Şekil: | elmas, S, U, V |
| Renk: | özelleştirilmiş |

