Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ synthetic playground turf ] eşleşme 26 Ürünler.
25mm Gökkuşağı Renkli Spor Suni Çim Sentetik Çim Çim Eğlence Parkı Çocukları
| renk: | Gökkuşağı parkuru çim |
|---|---|
| Yükseklik: | 25mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |
12x12 10x10 30mm 40mm Oyun Alanı İçin Sahte Çim Doldurulmamış Boş Zaman Alanı Zeytin Yeşili S Şekli
| İplik Şekli: | c omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Spor Salonu Eğlence Alanı Oyun Alanı Anaokulu Zemin Çiti İçin 7000D Sentetik Suni Çim
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Oyun Alanı 3 8 inç Yüksek 13500 Dtex için C Şekli Sentetik Suni Çim
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Krem Sarı C Şekli Sentetik Filament İplik 9500d Köklü
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 9500D |
Suni Çim için Oyun Alanı Köpük Suni Çim Şok Pedi
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil siyah |
| Uygulama: | Futbol sahası |
28mm 32mm 35mm Yeşil Suni Çim Sentetik Çim Çim 3x3m 3m X 6m Koyarak
| Yükseklik: | 35mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 / m |
12mm 13mm 15mm Kazık 80 Oz Suni Çim Çim Futbol Sahası Zeytin Yeşili 2 Renk C Şekli İplik
| Yükseklik: | 50mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 200 / m |
Futbol Sahası Oyun Alanı Futsal Sahası için 4m X 8m Sentetik Suni Çim 5 Oyuncu
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |

