Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
SGS S Shape İplik 50mm Futbol Sahası İçin Suni Çim
| İplik Şekli: | S şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 5 |
| gösterge:: | 3/4 inç veya 5/8 inç |
1m Geniş 40mm Sentetik Çim Rulo Yeşil Kıvırcık İplik Avender Çiçek Rengi
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Süper yumuşak üst düzey peyzaj çimi, evcil hayvan mat çim, 40 mm yüksekliğinde, 18900 yoğunluk
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12 + 8 |
| Ölçer:: | 3/8 |
Krem Sarı C Şekli Sentetik Filament İplik 9500d Köklü
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/16 |
| dikiş: | 340/m |
ucuz futbol çimi 50mm çim yeşil çimen
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |
C şekli dört renk lifli çim 6straight + 8curly oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
8500D Alan Yeşil Suni Çim Pet Mat Yavru Kedi Yavru Evi Sahte Çim Pee Pad
| İplik Şekli: | Kök |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
7000D 40mm C şekli dört renk fibrillat ipliği 6straight + 8curly oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Futbol sahası için 10000DTEX suni çim 50mm yüksek çim
| Renk: | üç renk |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |

