Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
anaokulu için çok fonksiyonlu çim ucuz çim, PE malzeme çim ilkokul, ortaokul, yeşil renk çim
| renk: | açık koyu |
|---|---|
| Yükseklik: | 25mm |
| Ölçer: | 3/8 5/16 değişir |
15 X 15 Boş Zaman Sporları Suni Çim Koşu Parkuru 30mm Yükseklik 3 4 inç 200 Dikiş 7000D
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 30 mm |
| ölçü: | 3/8 inç |
9000D 50mm Elmas şekli futbol suni çim, okul futbol sahası suni çim, saha koyu yeşil
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Mavi Renk S Şekli 25mm Yükseklik Spor Suni Çim
| Renk: | Gökkuşağı pisti çim |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 25 mm |
| ölçü: | 3/8 inç |
Monofilament Düz 50mm 5 8 İnç Suni Çim İpliği 12000dtex
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 8800d |
Stem Diamond Suni Çim İpliği Polyester Monofilament İplik
| İplik Şekli: | Elmas |
|---|---|
| Fiber numarası: | 5 |
| dtex: | 9500D |
Çift Pp Bahçe Dekorasyon Monofilament Suni Çim 9500 Yüksek Dtex
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Dış Koşu Parkuru 8800d 10mm için Kırmızı 5m Geniş Rulo Spor Suni Çim
| renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükseklik: | 10mm |
| Ölçer: | 3 / 16inch |

