Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
Futbol Futbol Sahası PE Köpük Bahçesi Suni Çim Çim Altında Kauçuk Şok Pedi
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| Uygulama: | Futbol sahası |
Çim İpliği 43mm 38mm Suni Çim Yapma Makinesi PE PP PA Malzemesi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Uygulama: | iplik makinası yapmak |
| ağırlık: | 2-10T |
S şeklinde dört renk suni çim 30mm açık yeşil, krem sarı, 12500dtex (kdk iplik), 6 düz + 8 kıvırcık.
| İplik Şekli: | S |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (KDK) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Futbol suni çim, okul futbol sahası suni çim 50mm 8800d çift omurga, zeytin ve saha yeşili
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Suni Çim için Oyun Alanı Köpük Suni Çim Şok Pedi
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil siyah |
| Uygulama: | Futbol sahası |
Futbol suni çim, okul futbol sahası suni çim 50mm 9000d elmas şekli, saha koyu yeşil
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
3 renk çim M şekli yeşil renk çim fibrilat ipliği oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| şekil: | M |
|---|---|
| Lif: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
6 Metre Geniş Golf Kapı Topu Kıvırcık 15mm PE Kıvırcık İçin Suni Çim Çim Çimen Koyarak
| renk: | golf çimen |
|---|---|
| Yükseklik: | 15mm |
| Ölçer: | 16/03 |
Polipropilen Rohs 30mm Suni Çim Çim
| İplik Şekli: | c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
40m2 3x4 4 X 4 Dış Mekan Kullanımı İçin Peyzaj Suni Çim Veranda Havuz Alanı
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 300 / m |

