Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
Oyun Alanı 3 8 inç Yüksek 13500 Dtex için C Şekli Sentetik Suni Çim
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Alan yeşil eğlence suni çim bahçe dekorasyonu, golf için 20mm.
| Yükseklik: | 20mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
Yüksek Hızlı Tam Otomatik Suni Çim Yapma Makinesi Sarıcı Haddeleme Makinesi
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| renk: | yeşil Mavi |
| Materyal: | Metal, Plastik |
çift PP alt kumaş suni çim yüksek dtex suni çim.
| İplik Şekli: | Düz şekil |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12düz + 8curly |
| Ölçer:: | 3/8 inç veya bağlıdır |
37mm 38mm 40mm Peyzaj Suni Çim Düz Monofilament 3 Yeşil Renkler 4800 Detx
| İplik Şekli: | gövdeli düz şekil |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 6 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
25mm Gökkuşağı Renkli Spor Suni Çim Sentetik Çim Çim Eğlence Parkı Çocukları
| renk: | Gökkuşağı parkuru çim |
|---|---|
| Yükseklik: | 25mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |
Köpük Suni Çim Şok Pedi Altlığı Anti Statik Elmas Şekilli Kauçuk Reçine Karışık
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| Uygulama: | Futbol sahası |
Dört renk 50mm düz + kıvırcık, graden dekorasyon, yeşil kuşak yeşil duvar, çit dekorasyonu, 12000dtex, c şekli
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
1 2 metre suni çim üretim makinesi Üretim Hattı Geri Tutkal Kaplama Kurutma
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| uzunluk: | 4m |
| Malzeme: | metal, plastik, haddeleme |
Çift Taraflı Suni Çim Yapıştırıcı Bant Sigara Dokuma Kumaş Esaslı Sütlü Beyaz Yayın Kağıdı
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 5cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |

