Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
Kök 8 Düz Elyaf 10500 Yoğunluklu Açık Sentetik Çim Çim Futbol Sahası
| renk: | açık ve koyu yeşil |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
Manuel Suni Çim Aletleri Daire Sentetik Çim Kesici
| renk: | KIRMIZI SARI, KIRMIZI |
|---|---|
| Uygulama: | daire kesimi |
| Malzeme: | ÇELİK |
Sentetik Suni Çim Kendinden Yapışkanlı Birleştirme Bandı ve Yapıştırıcı 150mm Kaymaz
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 15cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |
peyzaj suni çim, oyun alanı eğlence alanı, kıvırcık iplik ile geniş ağ iplik. 2 renk, alan yeşili
| İplik Şekli: | omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Sentetik Suni Çim Çim Basketbol Sahası 10mm 6000 Dtex
| Renk: | yeşil alan |
|---|---|
| iplik yüksekliği: | 10 mm |
| ölçü: | 5/32 inç |
Zemin Testi Suni Çim Araçları
| renk: | KIRMIZI SARI, beyaz |
|---|---|
| Uygulama: | kat metni |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
22x18x5cm Suni Çim Aletleri Bahçe Çim Kenar Kesiciler Kılavuzu
| renk: | KIRMIZI SARI, beyaz |
|---|---|
| Uygulama: | kenar düzeltici |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
30mm Düz Suni Çim Pet Mat Sahte Çim Yavru Pedleri 3 Renk 160 Dikiş
| Yükseklik: | 30mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 160 |
9450d 50mm Fifa Sahte Çim Futbol Sahası Yeşil Renk
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |

