Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial putting green turf ] eşleşme 166 Ürünler.
Ön Bahçe Golf Beton Zemin Kaplaması Üzerine Yeşil Suni Çim Koyarak 10mm 85000 3600d
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 5/32 |
| dikiş: | 340/m |
futbol suni çim, futbol sahası suni çim 50mm elma ve koyu yeşil, gövdeli s şekli
| renk: | elma ve koyu yeşil |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Çok işlevli suni çim rulo golf çim, yüksek yoğunluklu, 5000D, açık yeşil
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 280 dikiş |
Bitmiş Suni Çim İçin Yüksek Hızlı çim Sarıcı Haddeleme Makinesi
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| avantaj: | Yüksek verimlilik |
Futbol suni çim, okulda suni çim 50mm stadyum futbol sahası, ayaklı düz şekil, açık ve koyu yeşil
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
12x12 10x10 30mm 40mm Oyun Alanı İçin Sahte Çim Doldurulmamış Boş Zaman Alanı Zeytin Yeşili S Şekli
| İplik Şekli: | c omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Tafting 4m Yapımı İçin Çim Suni Çim Yapma Makinesi
| renk: | mavi, yeşil, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve palastik |
| Kontrol: | PLC |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Siver |
| Uygulama: | yapay çim için dikiş bandı |

