Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial synthetic turf ] eşleşme 70 Ürünler.
Çim Suni Çim Yapıştırıcı Tutkal Suni Çimi Betona Yapıştırmak İçin
| renk: | Yeşil |
|---|---|
| Ana Hammadde: | Poliüretan |
| ağırlık: | 10kgs + 1kgs |
22x18x5cm Suni Çim Aletleri Bahçe Çim Kenar Kesiciler Kılavuzu
| renk: | KIRMIZI SARI, beyaz |
|---|---|
| Uygulama: | kenar düzeltici |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Krem Sarı C Şekli Sentetik Filament İplik 9500d Köklü
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 9500D |
peyzaj suni çim, oyun alanı eğlence alanı, kıvırcık iplik ile geniş ağ iplik. 2 renk, alan yeşili
| İplik Şekli: | omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Futbol suni çim, stadyum futbol sahası suni çim 50mm c şekilli omurga, 8800dtex, açık yeşil.
| renk: | açık ve zeytin yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Ev Bahçe Sahte Çim için 16m2 25m2 Suni Çim 4 Renk C Şekli Doldurulmamış
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
60mm Futbol Stadyumu Spor Suni Çim Şekli C 7000 dtex
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Tinfoil Sentetik Kaplı Kauçuk Polietilen Suni Çim Altlık
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| Uygulama: | Futbol sahası |
Sentetik Suni Çim Kendinden Yapışkanlı Birleştirme Bandı ve Yapıştırıcı 150mm Kaymaz
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 15cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |

