Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial synthetic turf ] eşleşme 70 Ürünler.
7 8 9 10mm Yapay Golf Yeşil Çim Koyarak Yeşil Eğlence Kıvırcık Net İplik 4500d 52500density
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 310 / m |
6x8 4x3 Spor Suni Çim Ve Çim Düz İplik Ordu Yeşili 5 8 "9450 Yoğunluk
| renk: | masmavi yeşil + sap yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
Kök Anti UV ile 3m X 3m 20 X 20 30m2 Spor Suni Çim 8800d S Şekli
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Suni Çim için Oyun Alanı Köpük Suni Çim Şok Pedi
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Yeşil siyah |
| Uygulama: | Futbol sahası |
6600d Yeşil Suni Çim İpliği Düz Pe Monofilament İplik
| İplik Şekli: | Düz |
|---|---|
| Fiber numarası: | 5 |
| detex: | 6600d |
Yüksek Hızlı Tam Otomatik Suni Çim Yapma Makinesi Sarıcı Haddeleme Makinesi
| Marka: | yeşil gezi |
|---|---|
| renk: | yeşil Mavi |
| Materyal: | Metal, Plastik |
Köpekler için 7000d Veranda Açık Suni Çim Halıları Kanola Çiçekleri Kanola Sarı Renkler
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Spor Futbol Sahası İki Yeşil PU Geri İçin 50mm Sentetik Suni Çim Çim
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |

