Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial synthetic turf ] eşleşme 70 Ürünler.
Kıvırcık İplik Üç Renkli 8800d ile 2m X 4m Zeytin Yeşili Peyzaj Suni Çim
| İplik Şekli: | saplı c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
Teras Bahçesi İçin Sahte Peyzaj Suni Çim 4 Renk Düz Kıvırcık
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
S Şekli Suni Çim İpliği 30 ila 50mm 10800 Yoğunluk 8800d Elma Yeşili Ordu Yeşili
| renk: | Üç renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
3 Renk 20mm 30mm Suni Çim İpliği 8800d Tarla Yeşil Bahçe Dekorasyonu
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
Konut Evleri İçin 4m Peyzajlı Suni Çim ile 4m
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Mavi Renk S Şekli 25mm Yükseklik Spor Suni Çim
| Renk: | Gökkuşağı pisti çim |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 25 mm |
| ölçü: | 3/8 inç |
3m X 5m 3x3 Peyzaj Suni Çim 40mm 45mm 4500d Düz Şekil Dolgusuz
| İplik Şekli: | Düz |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Gerçekçi Görünümlü Peyzaj Suni Çim 2 3 4 Metre Geniş C Tipi 4 Renk
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 + 8 |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Kalın Peyzaj Suni Çim C Şekli Dört Renkli 7000d C Şekli Dikey Çim Duvar
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |

