Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial synthetic turf ] eşleşme 70 Ürünler.
Duvar Dekorasyonu için PE PP Peyzaj Suni Çim Açık Balkon düz kıvırcık iplik
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Kök Kıvırcık İplikli Koşu Pisti için 20mm Gökkuşağı Suni Çim 2m X 2m 2m X 3m
| renk: | dört renk ranbow |
|---|---|
| Yükseklik: | 20mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |
28mm 32mm 35mm Yeşil Suni Çim Sentetik Çim Çim 3x3m 3m X 6m Koyarak
| Yükseklik: | 35mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 / m |
Sentetik Suni Çim Çim Basketbol Sahası 10mm 6000 Dtex
| Renk: | yeşil alan |
|---|---|
| iplik yüksekliği: | 10 mm |
| ölçü: | 5/32 inç |
15 X 15 12x12 Suni Çim Çim 35mm 45mm 160 Dikiş PE Monofilament İplik
| İplik yüksekliği: | 30mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| Çim dikişi: | 160sticthches |
Bahçe Çim Stem için PE Monofilament Suni Çim 10ft X 10ft 30mm
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
10mm Yüksek Yoğunluklu Boş Zaman Çim Suni Çim Halıları 6600d Tate İpliği
| Yüksek: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 dikiş / m |
Golf Koyarak Yeşil Sentetik Golf Çim için 15mm Peyzaj Suni Çim
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
Kök 8800d PE Plastik ile Düz Monofilament Sentetik Suni Çim İpliği
| İplik Şekli: | Düz |
|---|---|
| Fiber numarası: | 4 |
| dtex: | 8800 |

