Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial turf landscaping ] eşleşme 106 Ürünler.
ECO Dostu Sahte Suni Çim Tutkalı ve Bant Yüksek Satılan İçerik İyi Penetrasyon
| renk: | açık sarı viskoz sıvı |
|---|---|
| viskozite: | 55-60 ku / 30 ° C |
| Katı Madde İçeriği: | % 34 -% 36 |
Site muhafazası için suni çim, ucuz çim, kısa çim, kırılabilir çim, 10 mm yükseklik, 50400 yoğunluk ordu yeşili
| İplik Şekli: | örgü iplik |
|---|---|
| Ölçer:: | 3/16 inç |
| dtex: | 2200D |
40m2 3x4 4 X 4 Dış Mekan Kullanımı İçin Peyzaj Suni Çim Veranda Havuz Alanı
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 300 / m |
Sentetik Suni Çim Kendinden Yapışkanlı Birleştirme Bandı ve Yapıştırıcı 150mm Kaymaz
| Malzeme: | Dokusuz Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 15cm * 5m |
| özellik: | Su geçirmez |
Ön Bahçe Golf Beton Zemin Kaplaması Üzerine Yeşil Suni Çim Koyarak 10mm 85000 3600d
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 5/32 |
| dikiş: | 340/m |
5mtr Geniş 5m X 6m Spor Suni Çim Hokey Sahaları 30mm 7500d İyi Drenaj
| renk: | Mavi |
|---|---|
| Yükseklik: | 30mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |
Kök Kıvırcık İplikli Koşu Pisti için 20mm Gökkuşağı Suni Çim 2m X 2m 2m X 3m
| renk: | dört renk ranbow |
|---|---|
| Yükseklik: | 20mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |
30mm Düz Suni Çim Pet Mat Sahte Çim Yavru Pedleri 3 Renk 160 Dikiş
| Yükseklik: | 30mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 160 |

