Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial turf landscaping ] eşleşme 106 Ürünler.
60mm Futbol Stadyumu Spor Suni Çim Şekli C 7000 dtex
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
5 X 10 40mm 42mm 45mm Suni Çim 8 Düz Elyaf Aşınmaya Dayanıklı U Şekli
| renk: | koyu yeşil |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Kıvırcık İplik Üç Renkli 8800d ile 2m X 4m Zeytin Yeşili Peyzaj Suni Çim
| İplik Şekli: | saplı c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
Duvar Dekorasyonu için PE PP Peyzaj Suni Çim Açık Balkon düz kıvırcık iplik
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
20mm Yüzme Havuzu Hokey Suni Çim Üç Karışık Renk Kıvırcık Tate İpliği
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
Havuz Alanı Çevresinde 5m X 3m Elmas Spor Suni Çim 5mtr Geniş Monofilament
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Kök Anti UV ile 3m X 3m 20 X 20 30m2 Spor Suni Çim 8800d S Şekli
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Tafting 4m Yapımı İçin Çim Suni Çim Yapma Makinesi
| renk: | mavi, yeşil, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve palastik |
| Kontrol: | PLC |

