Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial turf landscaping ] eşleşme 106 Ürünler.
Golf Koyarak Yeşil Sentetik Golf Çim için 15mm Peyzaj Suni Çim
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
Bahçe Çim Stem için PE Monofilament Suni Çim 10ft X 10ft 30mm
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
6600d Yeşil Suni Çim İpliği Düz Pe Monofilament İplik
| İplik Şekli: | Düz |
|---|---|
| Fiber numarası: | 5 |
| detex: | 6600d |
Oyun Alanı 3 8 inç Yüksek 13500 Dtex için C Şekli Sentetik Suni Çim
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Çim İpliği 43mm 38mm Suni Çim Yapma Makinesi PE PP PA Malzemesi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Uygulama: | iplik makinası yapmak |
| ağırlık: | 2-10T |
37mm 38mm 40mm Peyzaj Suni Çim Düz Monofilament 3 Yeşil Renkler 4800 Detx
| İplik Şekli: | gövdeli düz şekil |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 6 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Konut Evleri İçin 4m Peyzajlı Suni Çim ile 4m
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
3 Renk 20mm 30mm Suni Çim İpliği 8800d Tarla Yeşil Bahçe Dekorasyonu
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
Spor Salonu Eğlence Alanı Oyun Alanı Anaokulu Zemin Çiti İçin 7000D Sentetik Suni Çim
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Kalın Peyzaj Suni Çim C Şekli Dört Renkli 7000d C Şekli Dikey Çim Duvar
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |

