Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial turf landscaping ] eşleşme 106 Ürünler.
15 X 15 Boş Zaman Sporları Suni Çim Koşu Parkuru 30mm Yükseklik 3 4 inç 200 Dikiş 7000D
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 30 mm |
| ölçü: | 3/8 inç |
SGS Red Countrywide Peyzaj Suni Çim C şekli, koşu parkuru için saplı
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
anaokulu için çok fonksiyonlu çim ucuz çim, PE malzeme çim ilkokul, ortaokul, yeşil renk çim
| renk: | açık koyu |
|---|---|
| Yükseklik: | 25mm |
| Ölçer: | 3/8 5/16 değişir |
3 renk çim M şekli yeşil renk çim fibrilat ipliği oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| şekil: | M |
|---|---|
| Lif: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
22mm 26mm 27mm 28mm Suni Çim 1m X 1m 1m X 2m 8800d Peyzaj
| Boy uzunluğu: | 25 mm |
|---|---|
| ölçer: | 3/8 |
| Dikiş: | 160 ilmek |
3000D kıvırcık çim çit için 10mm kısa çim, ucuz çimler, çim, peyzaj için simülasyon çimler
| İplik Şekli: | kıvırcık iplik kdk |
|---|---|
| Ölçer:: | 3/16 inç |
| dtex: | 3000D |
3m X 5m 3x3 Peyzaj Suni Çim 40mm 45mm 4500d Düz Şekil Dolgusuz
| İplik Şekli: | Düz |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
PE 45MM 40mm 42mm Spor Suni Çim S Kıvırcık 3 Renkli İplik
| renk: | Üç renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Gerçekçi Görünümlü Peyzaj Suni Çim 2 3 4 Metre Geniş C Tipi 4 Renk
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 + 8 |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Süper yumuşak üst düzey peyzaj çimi, evcil hayvan mat çim, 40 mm yüksekliğinde, 18900 yoğunluk
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 12 + 8 |
| Ölçer:: | 3/8 |

