Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial turf landscaping ] eşleşme 106 Ürünler.
Sentetik çim, bahçecilik için ture çim net şekli suni çim ile işbirliği yaptı
| Spor: | peyzaj, bahçe, Diğer |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, 4 ton, alan yeşili/elma yeşili/beyaz/kırmızı, Yeşil/Özelleştirilmiş, iki renkli |
| kazık yüksekliği: | 35mm,40mm,20~50mm,20mm~60mm,7-60mm veya özelleştirilmiş |
C şekli dört renk lifli çim 6straight + 8curly oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
9450d 50mm Fifa Sahte Çim Futbol Sahası Yeşil Renk
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/16 |
| dikiş: | 340/m |
8500D Alan Yeşil Suni Çim Pet Mat Yavru Kedi Yavru Evi Sahte Çim Pee Pad
| İplik Şekli: | Kök |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık (çikolata) |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
7000D 40mm C şekli dört renk fibrillat ipliği 6straight + 8curly oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
spor alanı suni çim ipliği Yapay Çim Sentetik Çim Halı İpliği Özelleştirilmiş Profesyonel İyi Fiyat
| Spor: | futbol ve futbol |
|---|---|
| Şekil: | elmas, S, U, V |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Balkon için 30MM Kazık Suni Çim Çim Açık 4 Renk Bahar Bak 6 Düz 8 Kıvırcık 12000d
| İplik Şekli: | m şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
geometrik figür suni çim 4m çim figürlü çim.
| İplik Şekli: | S şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 8 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
1m Geniş 40mm Sentetik Çim Rulo Yeşil Kıvırcık İplik Avender Çiçek Rengi
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |

