Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass golf green ] eşleşme 59 Ürünler.
18mm 19mm PP Polipropilen Suni Çim 12x12 1m X 4m 1m X 5m Graden 45000 Yoğunluk
| çim yüksekliği: | 20mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 220 / m |
Alan yeşil eğlence suni çim bahçe dekorasyonu, golf için 20mm.
| Yükseklik: | 20mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
30mm 5m 5m Spor Suni Çimen Tenis Kortları İçin Gerek Yok C Şekli Kök İpliği Doldurulmuş
| renk: | üç yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 30mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| renk: | Siver |
| Uygulama: | yapay çim için dikiş bandı |
3 Renk 20mm 30mm Suni Çim İpliği 8800d Tarla Yeşil Bahçe Dekorasyonu
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |
28mm 32mm 35mm Yeşil Suni Çim Sentetik Çim Çim 3x3m 3m X 6m Koyarak
| Yükseklik: | 35mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 / m |
Koyu Kırmızı Beyaz Kare Spor Suni Çim Rulo 1m X 4m 50mm Yükseklik 10500 Yoğunluk 8800 Dtex
| renk: | koyu kırmızı ve beyaz |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Tafting 4m Yapımı İçin Çim Suni Çim Yapma Makinesi
| renk: | mavi, yeşil, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve palastik |
| Kontrol: | PLC |

