Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass golf green ] eşleşme 59 Ürünler.
Golf Koyarak Yeşil Sentetik Golf Çim için 15mm Peyzaj Suni Çim
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 250 / m |
C şekli dört renk lifli çim 6straight + 8curly oyun alanı, dış mekan, graden, çit için geçerlidir.
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
7 8 9 10mm Yapay Golf Yeşil Çim Koyarak Yeşil Eğlence Kıvırcık Net İplik 4500d 52500density
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 310 / m |
eğlence suni çim bahçe dekorasyonu 15mm golf koyarak yeşil, net şekil iplik, koyu yeşil, yüksek yoğunluklu 8800d
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 310 / m |
Futbol Sahası Okulu Yosun Yeşil Sap Yeşil İçin 50mm 4m Suni Çim
| renk: | yosun yeşili ve sop yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
Ön Bahçe Golf Beton Zemin Kaplaması Üzerine Yeşil Suni Çim Koyarak 10mm 85000 3600d
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 5/32 |
| dikiş: | 340/m |
6 Metre Geniş Golf Kapı Topu Kıvırcık 15mm PE Kıvırcık İçin Suni Çim Çim Çimen Koyarak
| renk: | golf çimen |
|---|---|
| Yükseklik: | 15mm |
| Ölçer: | 16/03 |
40m2 3x4 4 X 4 Dış Mekan Kullanımı İçin Peyzaj Suni Çim Veranda Havuz Alanı
| Yükseklik: | 15mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 300 / m |
Futbol Sahası Oyun Alanı Futsal Sahası için 4m X 8m Sentetik Suni Çim 5 Oyuncu
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
Bahçe Çim Stem için PE Monofilament Suni Çim 10ft X 10ft 30mm
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| Ölçer: | 3/8 inç |
| DİKİŞ: | 160 dikiş / m |

