Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass golf green ] eşleşme 59 Ürünler.
40mm Suni Çim Çim 5m Geniş 4 Renk 6 Düz 8 Kıvırcık Yeşil Kuşak Dikey Bahçe İçin Duvar Tabanı
| İplik Şekli: | c şekli |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| gösterge:: | 3/8 inç |
Açık Dikey Bahçe Yapay Yeşil Paneller Yapay Bitki Duvar Panelleri
| ad: | yapay bitkiler |
|---|---|
| Standart: | 40 * 60cm 50 * 50cm |
| Malzeme: | PE, plastik ağ |
10x10 10 X 20 Renkli Suni Çim Çim Koşu Parkuru 50mm 20mm Kırmızı Beyaz
| çim rengi: | Üç renk |
|---|---|
| Çim yüksek: | 50mm |
| Ölçer: | 3 / 4inç |
S Şekilli PP Monofilament İplik 2 Yeşil Renk Mix 13500 Detex
| İplik Şekli: | S |
|---|---|
| Fiber numarası: | 5 |
| detex: | 13500D |
1m Geniş 40mm Sentetik Çim Rulo Yeşil Kıvırcık İplik Avender Çiçek Rengi
| İplik Şekli: | C |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
peyzaj suni çim, oyun alanı eğlence alanı, kıvırcık iplik ile geniş ağ iplik. 2 renk, alan yeşili
| İplik Şekli: | omurga |
|---|---|
| Fiber numaraları: | 6 düz + 8 kıvırcık |
| Ölçer:: | 3/8 inç |
Kök ile Zeytin Yeşili C Şekli suni çim ipliği 8800d suni filament iplik
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 8800d |
Krem Sarı C Şekli Sentetik Filament İplik 9500d Köklü
| Yükseklik: | 5-60 mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| boy uzunluğu: | 10 mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/16 |
| dikiş: | 340/m |

