Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass golf green ] eşleşme 59 Ürünler.
8mm 12mm Çevre Dostu Sahte Çim Fayans Köpekler ile Arka Bahçe İçin 5m Genişliğinde 12600 Yoğunluk İstifleme
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 120 / m |
Çevre Dostu Polietilen Suni Çim Çim Koşu Pisti Tate İpliği 6600d 6 Düz
| iplik rengi: | kırmızı ve beyaz |
|---|---|
| iplik yüksek: | 10 mm |
| ölçü: | 3/16 inç |
9450d 50mm Fifa Sahte Çim Futbol Sahası Yeşil Renk
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |
Kıvırcık Düz Monofilament Çim İpliği 8800 Dtex ile
| İplik Şekli: | gövde ipliği |
|---|---|
| İpliğin Yapısı: | Monofilament |
| dtex: | 8800 |
eğlence alanı suni çim ipliği Yapay Çim Sentetik Çim Halı İpliği Özelleştirilmiş Profesyonel İyi Fiyat
| Spor: | Futbol, Futbol ve futbol, anaokulu, Eğlence, PE düz ve PP kıvırcık |
|---|---|
| Renk: | yeşil, özelleştirilmiş, 4 ton, 3 ton, Elma Yeşili Derin Yeşil |
| Malzeme: | PE+PP, PE, PP+PE, PP+ PE (Düz+Kıvırcık), PP |
ucuz futbol çimi 50mm çim yeşil çimen
| Renk: | masmavi yeşil + özsu yeşili |
|---|---|
| Boy uzunluğu: | 50 mm |
| ölçü: | 5/8 inç |
13mm Poliüretan Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Epdm Koşu Parkuru UV Direnci
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Marka: | yeşil gezi |
| renk: | Özelleştirilmiş |
15mm Prefabrik Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Malzemesi Lastikli Parça Yüzeyi
| Malzeme: | EPDM + doğa Kauçuk + PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Uygulama: | koşu parkuru yüzeyi |
| renk: | Kırmızı ve mavi ve diğerleri |
IAAF epdm Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Kauçuk Koşu Parkuru döşeme Yüksek Esneklik
| Malzeme: | EPDM + doğa Kauçuk + PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Uygulama: | koşu parkuru yüzeyi |
| renk: | Kırmızı ve mavi ve diğerleri |

