Tüm ürünler
-
Suni Çim Çim
-
Peyzaj Suni Çim
-
Spor Suni Çim
-
Suni Çim İpliği
-
Suni Çim Pet Mat
-
Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
-
Suni Çim Tutkalı
-
suni çim yapma makinesi
-
Suni Çim Bandı
-
Suni Çim Şok Pedi
-
Suni Çim Araçları
-
Yapay Yeşil Paneller
-
Fitness Kuleleri
-
Plastik Masterbatchler
-
PVC Vinil Döşeme Plakaları
-
Suni Çim Yapıştırıcısı(yeni)
-
Arun PatelVerimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliği samimiyetiniz bizi çok memnun ediyor. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
GülBu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.
anahtar kelimeler [ artificial grass golf green ] eşleşme 59 Ürünler.
İki Yeşil C Şekilli İplik Suni Çim 5 Metre Geniş 7m X 4m
| İplik Şekli: | C şekli |
|---|---|
| Fiber numarası: | 5 |
| detex: | 7000D |
13000Dtex Sahte Futbol Çim Futbol Suni Çim U Şekli İplik Zümrüt Yeşil Alan Yeşil
| renk: | zümrüt yeşili + alan yeşili |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 5/8 inç |
Çok işlevli suni çim rulo golf çim, yüksek yoğunluklu, 5000D, açık yeşil
| Yükseklik: | 10mm |
|---|---|
| ölçü: | 16/03 |
| DİKİŞ: | 280 dikiş |
15 X 15 12x12 Suni Çim Çim 35mm 45mm 160 Dikiş PE Monofilament İplik
| İplik yüksekliği: | 30mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| Çim dikişi: | 160sticthches |
Sentetik Suni Çim Çim Basketbol Sahası 10mm 6000 Dtex
| Renk: | yeşil alan |
|---|---|
| iplik yüksekliği: | 10 mm |
| ölçü: | 5/32 inç |
Suni Sentetik Çim 25mm 3m Geniş Zeytin Yeşili Düz İplik Krem Sarı 8800d
| Yükseklik: | 25mm |
|---|---|
| ölçü: | 3/8 |
| DİKİŞ: | 160sticthches |
Spor Futbol Sahası İki Yeşil PU Geri İçin 50mm Sentetik Suni Çim Çim
| renk: | iki yeşil renk |
|---|---|
| Yükseklik: | 50mm |
| Ölçer: | 3/8 inç |

